valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde bucak almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) olta içre kızılışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdataş muktedir olmak o kadar basit bileğildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden prosedür örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan ziyade tabanca gücü gibi hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan oflaz oynamanızı sağlamlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere bucak verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içinde bucak yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Mandepsi içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde bucak yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok dikkat gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen olta örgümcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere işaret etmek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her saat bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak yer duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda bucak yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dümen sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot hiç sözcük gibi görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef kaplamak yahut bir nesneyi nişan kaplamak manaına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin kendiliğinden olarak örgülması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir