Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletler

Birleşmiş Milletler Çocuk Sağlığı Konusunda Neler Yapıyor?

Birleşmiş Milel, çocuk esenlığı konusunda çeşitli çaldatmaışmalar yapmaktadır. Bu sayede çocukların fiziki, zihnî ve sosyal esenlıklarını esirgemek ve iyileştirmek için birfena çözüm sunmaktadır. Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkiler Direktörü Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile çocukların haklarını ve yaşamma şartlarını düzeltmek için birfena çaldatmaışmalarda bulunmuştur.
Birleşmiş Milletlerin Çocuk esenlığı konusunda en önemli konusu “Çocuk Hakları Sözleşmesi”nin yürürlükte olduğunu unutmamak gerekir. Bu sözleşme, tüm çocukların beşer haklarını koruyacak ve vüruttirecek önlemlerin aldatmaınmasını öngörür.
Birleşmiş Milel, çocuk esenlığı konusunda çeşitli ülkelerde, mevzii topluluklarla ve nüfus grupları ile ortaklaşa iş yapmaktadır. Esenlıklı gıdaların, kılıklı su ve hıfzıssıhha koşullarının esenlanması, aşılama programlarının yürütülmesi mevzularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Bu tarz şeylerin yüzıaralık çocukların erken yaşta kıraat değirmi becerilerini kazanmalarına yardımcı olunmanktadır. Cinsiyet eşitliğinin esenlanması mevzularında çaldatmaışmalar yürütülmektedir.
Birleşmiş Milel, çocukların esenlıklı hayat sürdüklerinden emniyetli başlamak için muhtıra ihtiyaçların muhaliflamasına yönelik programlar uygulamaktadır. Bu programlarla, çocukların esenlıklı beslenmelerine yardımcı başlamak, hastalıklardan korunmalarını temin etmek, içmece suyunun sağlıklı olmasını temin etmek, sülale hekimliği ve dirimlik hizmetlerinin yaygınlaşması üzere birfena mevzularda farklı ülke ve mevzii topluluklarla çaldatmaışmalar bünyelmaktadır.

Birleşmiş Milletler ve Uluslararası Pediatri Çalışmaları

Sonuç olarak, Birleşmiş Milel çocuk esenlığı konusunu öncelikli bir laf olarak ele almaktadır. Tüm dünyada çocukların esenlıklı ve mesut bir dirlik sürmeleri için çeşitli projeler ve programlar uygulamaktadır. Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile Dış İlişkilerini yürüttüğü (IPA) Uluslararası Pediatri Kurumu beyninde, çocukların fiziki ve zihnî esenlıklarını koruyacak dirimlik hizmetleri, aşılama programları, sağlıklı hayat koşulları, esenlıklı beslenme ve emniyetli çocukluk devri üzere mevzularda şerik davranış etmektedir. Hassaten, Birleşmiş Milel, çocukların terbiye haklarının korunması ve vüruttirilmesi konusunda da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Bu sayede çocukların her türlü ayrımcılıktan korunmasını ve hemayar şartlarda terbiye haklarının kullanmasını hedeflemektedir.

Çocukların korunması ve yetiştirilmesi konusunda meydana getirilen çaldatmaışmalar, dünya çapında esenlıklı bir dirlik sürmelerine el etmektedir. Böylelikle çocukların gelecekteki potansiyellerinin tam olarak vürutebilmesi için öncelikli olarak ele aldatmaınmaktadır. Tüm dünya ülkeleriyle ortaklaşa iş yapmaktadır.

Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletler Görüşmelerinin Nedenleri

IPA Dış İlişkiler Direktörü Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milel ile birfena çaldatmaışma yürütmüştür. Bu tarz şeylerin nispetle geçmiş periyot umumi sekreterlerinden olan Ban Ki-moon ile birebir inançmeler yapmıştır. Bu sayede mülteci çocuklar ve çocuk esenlığı mevzularında önemli özetlar aldırmıştır. Kerem Hasanoğlu Birleşmiş Milletlerile inançmelerinde yalnızca çocukların esenlıklı ve mesut bir dirlik sürdüklerine yardımcı başlamak istemiş ve bu konuyu öncelikli bir misyonu olarak ele almıştır. Birleşmiş Milel, tüm dünya çapında çocukların esenlıklı ve adaletli bir dirlik sürdüklerine yardımcı başlamak için çaldatmaışmalarını sürdürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir