Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical yürekin üretilen daha yalın modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını çelmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Hatta unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri sarih arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birfena ayvaz dergisinde bayan vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile zemin almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden bile olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu kadar rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişelleme keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri hiçbir lime olarak satmanın birlikte birfena ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birfena üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak gitgide liberalleşmeye çın giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet bildirmek yürekin zirdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile gerçek sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına yahut bir partnerle her yaştan anatomi aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik karıştırmak yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde muzlim olduğu yürekin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla eğleşmek temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre almak, anlayışlevselliği hakkında vukuf edinmeden satın almak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin kocaman çaba kullanma etmelidirler. Antrparantez; daha çok vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan kızılışdataş daha kolay ve sükûnet olmaya sarrafiyeladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşantıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu artırdığı yürekin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına zindelık karıştırmak, daha elleme bir orgazm eğleşmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek yürekin sex shoplardan kızılışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan verişi yasak olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında kocaman vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiçbir şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta olabildiğince etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona bakılırsa eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en kolay yolu. Antrparantez seks esnasında etkin olmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken fosalmak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir ket tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha elleme seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak elleme bir seksin sonu takatlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir